Sponsorzy


 

Konica Minolta Sensing Europe B.V., należąca do działu Industrial Business firmy Konica Minolta, Inc. Japan, jest wiodącym dostawcą rozwiązań pomiarowych do aplikacji w dziedzinie pomiaru światła, barw i wyglądu. Razem z należącymi do grupy firmami Instrument Systems z Niemiec oraz Radiant Vision Systems z USA Konica Minolta Sensing oferuje najbardziej zaawansowaną technologię w dziedzinie pomiaru światła i ekranów klientom z sektora oświetlenia, teleinformatyki, przemysłu samochodowego, w branży lotniczej i kosmicznej, elektroniki użytkowej oraz w działalności badawczo-rozwojowej.

W ofercie firmy znajdują się mierniki światła, które pozwalają zmierzyć luminancję źródeł światła, temperaturę barwową i chromatyczność, natężenie oświetlenia i widmo światła. Urządzenia pomiarowe łączą w sobie dokładność pomiaru z łatwością obsługi. Analizatory barw do regulacji monitorów komputerowych, wyświetlaczy LCD oraz ekranów plazmowych są uznawane za standard branżowy. Wyjątkowe urządzenia zapewniają zarówno wysoką rozdzielczość, dużą szybkość, jak i wysoki poziom precyzji do specjalistycznych zastosowań, które zaspokajają stale zmieniające się potrzeby w różnych dziedzinach.

 

 

GL Optic to producent systemów do pomiaru oświetlenia - od pomiaru pojedynczych diod LED po kompleksowe testy opraw.

Oferuje inteligentne i przystępne cenowo systemy pomiarowe, z przyjaznym interfejsem, przygotowane zgodnie z koncepcją „podłącz i zmierz”, które służą do obsługi pomiarów fotometrii, kolorymetrii, kontroli elektrycznej i pomiarów temperatury, dla różnych zastosowań, Zespół GL Optic projektuje, produkuje i obsługuje przyrządy i systemy do pomiaru światła, poddaje je ciągłemu rozwojowi, by zapewniać zgodność z wymaganiami międzynarodowych norm i standardów oraz umożliwić obliczanie nowych obowiązujących miar jakości światła. Z GL Optic przeprowadzisz audyt oświetlenia i sprawdzisz czy Twoje produkty oświetleniowe są zgodne z założeniami projektowymi oraz czy spełniają wymagania wyznaczone obowiązującymi normami. GL Optic oferuje także usługi pomiarowe oraz wzorcowanie instrumentów w Laboratorium Wzorcującym i Badawczym Promieniowania Optycznego (CARLO), które jako jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej jest wyposażone w pierwotny wzorzec odniesienia, czyli promiennik ciała doskonale czarnego.

 

Signify jest światowym liderem branży oświetleniowej dla profesjonalistów i konsumentów, także w dziedzinie oświetleniowego Internetu Rzeczy. Nasze produkty marki Philips, zintegrowane systemy oświetleniowe Interact, a także usługi bazujące na zebranych danych, dostarczają wartości biznesowej i odmieniają życie w domach, budynkach i miejscach publicznych. W 2020 r. odnotowaliśmy sprzedaż na poziomie 6,5 miliarda euro. Zatrudniamy około 38 000 pracowników w 70 krajach. Uwalniamy niezwykły potencjał światła dla jaśniejszego życia i lepszego świata. W 2020 roku osiągnęliśmy neutralność węglową i przez cztery lata z rzędu znajdowaliśmy się w Dow Jones Sustainability Index, a w 2017, 2018 i 2019 roku zostaliśmy określeni mianem Industry Leader.